برتری مقالات علمی بهزیستی صومعه سرا در کشور

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۷ فروردین ۹۲ - ۲۰:۳۹

  کد خبر : 8390

  برتری مقالات علمی بهزیستی صومعه سرا در کشور

  مقالات علمی و پژوهشی کارکنان بهزیستی گیلان با موضوع بررسی و راهکارهای رفع آسیب های اجتماعی ، در کشور به …

  مقالات علمی و پژوهشی کارکنان بهزیستی گیلان با موضوع بررسی و راهکارهای رفع آسیب های اجتماعی ، در کشور به برتری رسید.

  واران نیوز » ” مدیر کل بهزیستی گیلان گفت: در همایش دو روزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی که در بهزیستی کشور برگزار شد مقاله حاتم محمدی ، مرجان صانعی از بهزیستی صومعه سرا و سیده سارا راستگوی حقی از بهزیستی لاهیجان و محمد نوروزیاز شهرستان شفت بعنوان ۵ مقاله برتر کشور انتخاب و معرفی شد .

  کیانوش کوچکی نژاد افزود:در این مقاله ها راههای رفع آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد با جهت گیری های مذهبی و سلامت روانی و تاثیر بازیهای رایانه ای بر پرخاشگری نوجوانان مورد پژوهش و بررسی قرارگرفته است.

  ۴ ديدگاه

  1. محمد گفت:

   با سلام به دوستان بهزیستی
   من این موفقیت را به ایشان تبریک می گویم به ویژه سرکار خانم صانعی .
   اما در مورد آقای ……. با شناخت نزدیک و کاملی که بنده از ایشان دارم متاسفانه ایشان یک داده ساز متقلب حرفه ای هستند و در گذشته هم چندین کار متقلبانه از ایشان به چشم خورده . بهتر بود داوران در گذشته ایشان نگاه درست تری می کردند

  2. دوستان گفت:

   باسلام خدمت مدیریت سایت تهمت زدن بدون مدرک نشانه و اوج زلالت افراد است. چرا که افرادی که حقیقت طلب هستند به احقاق حقوق خود در مجامع قضایی اقدام می کنند نه با اسم مستعار و ناشناس در سایتی مانند این پیام بگذارند. پس شما نباید به زلالت این فرد دامن زده و تهمتش را منتشر کنید. با تشکر

  3. حرف حق گفت:

   من با محمد موافقم

  4. ................ گفت:

   واقعا متاسفم که راحت دیگران رو قضاوت میکنید از کجا معلوم شماها خصومت شخصی نداشته باشید با ایشون واقعا زشته که الگی دیگران رو بدبین میکنید ، اتفاقا ایشون روانشناس بسیار خووبی هستن.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro