حضور مسافران نوروزی در صومعه سرا به سه برابر مشابه سال گذشته رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۲ - ۱۸:۰۲

  کد خبر : 8410

  حضور مسافران نوروزی در صومعه سرا به سه برابر مشابه سال گذشته رسید

  واران نیوز » ˈمیرزا حسینعلی زادهˈ روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این خصوص هشت هزار …

  واران نیوز » ˈمیرزا حسینعلی زادهˈ روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این خصوص هشت هزار و ۲۰۰مسافر نوروزی در این ایام در این شهرستان اسکان داده شدند.

  وی افزود: این تعداد مسافران و گردشگران نوروزی در قالب سه هزار خانوار برای اسکان و اقامت وارد صومعه سرا شدند تا از اماکن گردشگری این شهرستان بازدید کنند.

  حسینعلی زاده ادامه داد: از این تعداد مسافر، بیش از چهارهزار نفر در مدارس صومعه سرا و باقی در هتل ها مهمان پذیرها و دیگر اماکن اقامتی این شهرستان اسکان یافتند.

  وی گفت: ۱۴ مدرسه با ۱۱۲کلاس، پنج کلاس در مراکز دانشگاهی، دو هتل، مرکز فنی و حرفه ای و پارک ابریشم ایام نوروز امسال در این شهرستان آماده اسکان مسافران نوروزی بود.

  فرماندار صومعه سرا اضافه کرد: میزان ماندگاری گردشگران در صومعه سرا در ایام نوروز امسال، بین دو تا چهار روز بود.

  حسینعلی زاده با اشاره به موقعیت مناسب جغرافیایی صومعه سرا و وجود مناطق زیبای گردشگری در این شهرستان افزود: با توجه به حضور خوب و پررنگ یگان های خدمات رسان در بخش گردشگری از قبیل نیروی انتظامی و هلال احمر، در ایام نوروز امسال تردد مسافران در جاده های مختلف این شهرستان بدون هیچ مشکلی و در امنیت کامل انجام شد.

  وی اضافه کرد: یگان های خدمات رسان در چهار نقطه ورودی صومعه سرا از طرف تولم شهر، مرکزشهر، داخل پارک ابریشم و کلید بر برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات مستقر شدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro