جابه‌جایی بیش از 8 هزار گردشگر نوروزی صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۹۲ - ۲:۳۶

  کد خبر : 8475

  جابه‌جایی بیش از ۸ هزار گردشگر نوروزی صومعه‌سرا

  مدیر پایانه حمل و نقل غرب گیلان از جابه‌جایی بالغ بر ۸ هزار و ۵۰۰ نفر گردشگر نوروزی با استفاده …

  مدیر پایانه حمل و نقل غرب گیلان از جابه‌جایی بالغ بر ۸ هزار و ۵۰۰ نفر گردشگر نوروزی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی در صومعه‌سرا خبر داد

  مرتضی عظیمی عصر امروز در جمع مدیران این شهرستان با اشاره به وظایف خطیر رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی در ایام نوروز، اظهار کرد: رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی مسافر و کالای صومعه‌سرا در ایام نوروز وظایف خود را با موفقیت انجام دادند.

  وی با بیان اینکه بسیاری از مسافران نوروزی سفر خود را با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی سپری کرده‌اند، تصریح کرد: این امر به ویژه در شهرهای غربی گیلان مشهود بود.

  مدیر پایانه حمل و نقل غرب گیلان به وضعیت حمل و نقل عمومی و برون شهری مسافر و کالا در صومعه‌سرا اشاره کرد و ادامه داد: در صومعه‌سرا بالغ بر پنج شرکت حمل و نقل مسافری و سه شرکت حمل و نقل کالای برون شهری دایر و فعال است.

  وی تعداد رانندگان بخش حمل و نقل عمومی کالا و مسافر در صومعه‌سرا را ۵۰۰ راننده عنوان کرد و افزود: این رانندگان در ساعات شبانه‌روز از ایام نوروز مشغول خدمات‌رسانی به مسافران بودند.

  عظیمی با بیان اینکه جابه‌جایی کالا و مسافر از یک نقطه به دیگر نقاط کشور از عمده‌ترین وظایف بخش حمل و نقل عمومی است، یادآور شد: حدود ۳۰۵ دستگاه اتوبوس در تعطیلات نوروزی برای جابه‌جایی مسافران در صومعه‌سرا فعال بودند.

  وی با بیان اینکه تمام وسایل نقلیه عمومی مسافری برون شهری صومعه‌سرا نوسازی شده‌ است، خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۰ دستگاه از این وسایل نقلیه پلاک عمومی نوسازی و به ناوگان حمل و نقلی صومعه‌سرا اضافه شد.

  مدیر پایانه حمل و نقل غرب گیلان به میزان جابه‌جایی مسافران نوروزی در صومعه‌سرا اشاره کرد و متذکر شد: در نوروز امسال بالغ بر ۸ هزار و ۵۰۰ نفر مسافر با استفاده از وسایل نقلیه عمومی در صومعه‌سرا جابه‌جا شدند.

  وی با تصریح بر اینکه نظارت بر عملکرد وسایل نقلیه عمومی در ایام نوروز به صورت ویژه انجام شده است، خاطرنشان کرد: کنترل بر قیمت، میزان خدمات‌رسانی و برخورد با مسافران از جمله مباحث مهم در این نظارت و بازرسی‌ها بود.

  عظیمی از توقیف یک دستگاه اتوبوس در ایام نوروز به دلیل اخذ کرایه بیشتر از قیمت مصوب در صومعه‌سرا خبر داد.

  وی اذعان کرد: این وسیله نقلیه عمومی به مدت سه روز با حکم تعزیرات حکومتی در ایام نوروز ممنوع از فعالیت شد.

  دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro