730تن کودشیمیایی بین کشاورزان صومعه سرا توزیع شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۲ - ۱:۲۷

  کد خبر : 8523

  ۷۳۰تن کودشیمیایی بین کشاورزان صومعه سرا توزیع شده است

  مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی صومعه سرا از توزیع ۷۳۰ تن کود شیمیایی بین کشاورزان این شهرستان خبر داد. …

  مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی صومعه سرا از توزیع ۷۳۰ تن کود شیمیایی بین کشاورزان این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایرنا » ˈناصر رجبیˈ اظهار کرد: این مقدار کود توزیع شده از نوع پتاس با قیمت هر کیسه ۳۰۰هزار ریال، فسفات هر کیسه ۳۵۰هزار ریال و اوره هر کیسه ۲۰۰هزار ریال به کشاورزان عرضه شده است.

  وی افزود: این مرکز در تحقق حماسه اقتصادی تلاش می کند تا در راستای سیاست های دولت و خرید تضمینی محصولات کشاورزی از تولیدکنندگان و توزیع آن بین مردم به کار خود ادامه دهد تا تولید کنندگان و کشاورزان تاثیر سودهی آن را بیشتر لمس کنند.

  رجبی اضافه کرد: خرید تضمینی تولیدات کشاورزی مناطق غرب گیلان و صادرات آن به استان های نیازمند و واردات محصولات کشاورزی آن استان ها به این مناطق تجارت خوبی برای کشاورزان است که سرمایه زیادی را نیز در چرخه اقتصادی دولت به گردش در می آورد.

  وی با اعلام اینکه طی سال گذشته ۴۳تن جو رقم گوهر از کشاورزان غرب گیلان خریداری شد، بیان کرد: این مقدار جو پس از تبدیل به برنج سفید بین دانشگاه های شهرستان صومعه سرا توزیع شد.

  رجبی ادامه داد: طی این مدت ۲۰تن برنج پرمحصول از نوع خزر و شیرودی، ۵/۱تن گوشت منجمد،۲۳تن پیاز، ۱۱تن سیب زمینی و۱۵۰تن آرد خبازی نیز بین مردم این منطقه توزیع شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro