گله آقای خصوصی از نمایندگان قبلی شهرستان در معارفه معاون فرماندار صومعه سرا + گزارش تصویری

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۰ فروردین ۹۲ - ۹:۳۸

  کد خبر : 8564

  گله آقای خصوصی از نمایندگان قبلی شهرستان در معارفه معاون فرماندار صومعه سرا + گزارش تصویری

  ظهر روز پنج شنبه معارفه معاون فرماندار صومعه سرا آقای مختار رضایی در فرمانداری این شهر با حضور مسئولین شهری،نماینده …

  ظهر روز پنج شنبه معارفه معاون فرماندار صومعه سرا آقای مختار رضایی در فرمانداری این شهر با حضور مسئولین شهری،نماینده مردم صومعه سرا و حاج آقا یوسفی رئیس تبلیغات اسلامی رضوانشهر برگزار گردید.

  به گزارش اختصاصی واران نیوز » آقای حسینعلی زاده در این مراسم در مورد انتخاب آقای مختار رضایی به عنوان معاون اینگونه توضیح دادند که ما از همان اول نظرمان آقای رضایی بود که طی شرایط پیش آمده تا به این موقع امکان پذیر نشد.

  در ادامه این جلسه آقای خصوصی نماینده شهرستان صومعه سرا با بیان این موضع  که مدیران در کنار تمام خصلت های مدیریتی باید فردی مخلص نیز باشند گفت:مدیریت و مسئولیت خدمت به مردم می تواند آبروی انسان را ببرد و یا باعث تحول در روحیه انسان بشود و در روز آخرت این خدمات مخلصانه به مردم، به دادش برسد.

  ایشان در ادامه صحبت هایش خطاب به مسئولین این نکته را خاطر نشان کردند که مبادا مسئولی نادانسته عملی انجام دهد که مردم از انتخابات دلسرد شوند.

  خصوصی افزود در حال حاضر ما در یک زمان حساس قرار داریم و نباید به میدان هایی که امکان ایجاد مشکل دارد ورود بکنیم.

  نماینده صومعه سرا بیان داشت ما در این شهرستان از انسجام مسئولین در عقیده و عمل برخورداریم که این نعمت بسیار بالایی است.

  ایشان در ادامه صحبت های خویش گله ای هم به نمایندگان قبلی داشتند و گفتند:ما در این شهر خیلی مظلوم و گرفتاریم زیرا من در بهترین سخنرانی هایی که در سطح شهر داشتم و همینطور به صورت مستقیم از نمایندگان قبلی شهرستان صومعه سرا (هر سه نماینده) در خواست کمک و راهنمایی در حل مشکلات شهری کردم که متاسفانه هیچ کدام از این درخواست ها پاسخ داده نشد.

  من نه برای خود بلکه برای مشکلات شهری که پیش روی ماست این درخواست ها را کردم، خیلی از کارها هست که نمایندگان قبلی میتوانند با یک تلفن آن را انجام دهند و به ما و مردم کمک کنند.

  من امید وارم این خلا به شکل دیگر و با انسجام مسئولین شهرستان پر شود.

  حمید رضا خصوصی در ادامه خطاب به مسئولین گفت اگر خدایی نکرده مسئولی در شهر ،ساز مخالف بزند و باعث ایجاد جدایی بین دیگر مسئولین شود این شهر یک لحظه هم آن را تحمل نمیکند و با او مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

  آقای مختار رضایی در ادامه این مراسم ضمن تشکر از جمع حاضر گفت:امید وارم تا با کمک دیگر مسئولین بتوانم این وظیفه را به نحو احسنت انجام دهم و عضوی مفید در این شهر باشم تا بتوانیم با کمک هم این شهر را به سوی عمران و آبادانی بیشتر سوق دهیم.

  در ادامه مراسم حکم آقای مختار رضایی به عنوان معاون فرماندار از سوی استاندار ، توسط فرماندار شهر به ایشان تقدیم گردید                                                        گزارش تصویری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro