آیا سپاه در انتخابات آینده دخالتی دارد؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۲ - ۱۶:۰۱

  کد خبر : 8626

  آیا سپاه در انتخابات آینده دخالتی دارد؟

  در پی سوالات و نظرات کاربران در خبر “مصاحبه با فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا” جویای سوالات مردمی شده و …

  در پی سوالات و نظرات کاربران در خبر “مصاحبه با فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا” جویای سوالات مردمی شده و بار دیگر این سوال را از فرمانده سپاه پاسداران صومعه سرا پرسیدیم که جواب سوال ما را اینگونه دادند.

  آیا سپاه در انتخابات آینده دخالتی دارد؟

  این سوال را قبلا هم پرسیده بودید.برابر فتوای امام راحل (ر ض)و همچنین فتوای مقام معظم رهبری نیروهای نظامی و انتظامی حق دخالت در هیچکدام از انتخابات به این مضمون که بخواهند بر له یا علیه کاندیدایی تبلیغات بکنند را ندارند،با توجه به اینکه مومنین تمام عبادات خود را با فتوای مرجعی که از او تقلید میکنند هماهنگ می کنند،یعنی هر طوری که دستور داده اند همانطور رعایت می کنند و اگر نه عبادات آنها باطل می شود لذا فتوای امام عزیز و رهبری هم باید رعایت گردد و اگرنه مرتکب تخلف و گناه شده ایم.

  بار دیگر تاکید میکنم فرماندهی و پرسنل سپاه صومعه سرا به نفع یا ضرر هیچ کاندیدایی اقدام نخواهد کرد ولی شاخصه های یک کاندیدای اصلح را در مجالس و سخنرانی ها تبیین خواهد نمود و ضمنا همه آحاد مردم را تشویق خواهند نمود که با حضور حد اکثری خود به هر کاندیدی که دوست دارند رای بدهند و حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب بوجود آورند.

  یادآور  می شوم هر کسی به هر نحوی در هرجایی اظهاراتی مبنی بر اینکه سپاه از کسی دارد حمایت میکند “کذب محض“است.

  در صورت وقوع چنین اتفاقی میتوانند در ساعت اداری با شماره ۰۱۸۲۳۲۳۰۳۳۴ تماس حاصل نموده و فردی که چنین ادعای دارد معرفی کنند تا با فرد خاطی برخورد شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro