از ولایت تا بهار…

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۲ - ۱۵:۵۸

  کد خبر : 8676

  از ولایت تا بهار…

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸دی» رییس جمهور چهارشنبه این هفته به گیلان سفر خواهد نمود. چند سفر …

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸دی» رییس جمهور چهارشنبه این هفته به گیلان سفر خواهد نمود.

  چند سفر اخیر رییس جمهور به استانهای مختلف کشور با استقبال چشمگیری روبرو نبوده است. کارشناسان این عدم استقبال را به نارضایتی مردم از شرایط اقتصادی و سیاسی و تبلیغاتی دانستن این سفرها تفسیر می نمایند.

  در سفر احمدی نژاد به گیلان نیز احتمال کاهش استقبال نسبت به دوره های گذشته بعید به نظر نمی رسد.

  بنا برشنیده های ۸دی  از جلسه اخیر استانداری ، در این جلسه از فرمانداران خواسته شده تمام توان خود را برای تقویت حضور مردم در مراسم  استقبال از رییس جمهور بکار برند. و حتی خبرهایی به گوش می رسد که چندین دستگاه مینی بوس جهت اعزام مردم از روستاها و شهرستانهای گیلان به مراسم استقبال روز چهارشنبه از رییس جمهور در اغلب فرمانداریها مهیا گردیده است.

  از طرف دیگر شوراهای اداری شهرستانهای گیلان  اعزام حداقل ۳۰۰۰نفر از هر شهر استان به رشت را مصوب نموده اند و اداره کل مخابرات استان در حال اطلاع رسانی گسترده پیامکی است.

  کاهش جمعیت استقبال کننده از رییس جمهور به علتهای گوناگون منجمله حضور چندیدن باره وی در استان و یا عملی نشدن بعضی از مصوبات قبلی و… طبیعی به نظر می رسد اما استفاده  از ابزارهای غیر معمول برای هرچه باشکوهتر برگزار نمودن این استقبالها شائبه  تبلیغاتی بودن اهداف  این سفرها را افزایش می دهد. تلاش رسانه های وابسته به دولت در جهت پر شکوه نمایاندن سفرهای اخیر رییس جمهور به استانهای مختلف موید این استدلال می باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro