ترویج راه و مکتب شهدا ، جامعه را در مقابل هجمه های دشمن بیمه می کند.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۲ - ۰:۳۴

  کد خبر : 8764

  ترویج راه و مکتب شهدا ، جامعه را در مقابل هجمه های دشمن بیمه می کند.

  به گزارش واران نیوز»حجت الاسلام سعید مهدوی پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای فرهنگی شهرستان صومعه سرا افزود: ترویج راه …

  به گزارش واران نیوز»حجت الاسلام سعید مهدوی پنجشنبه شب در مراسم یادواره شهدای فرهنگی شهرستان صومعه سرا افزود: ترویج راه و مکتب شهدا ، جامعه را در مقابل هجمه های دشمن بیمه می کند.

  وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا بهترین فرصت برای مبارزه با جنگ نرم دشمن است، ادامه داد: جوانان پیرو راه پرافتخار شهیدان، در خط مقدم این نظام الهی قرار دارند و با ولایتمداری محض، توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.

  مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گیلان در ادامه سخنانش؛ استاد مطهری را شخصیتی کم نظیر در جامعه اسلامی خواند و تصریح کرد: این شهید بزرگوار به لحاظ علم و دانایی، توانمند و آگاه بود و با قدرت بیان بالا و بینش علمی و معنوی، جلوتر از زمان خود حرکت می کرد.

  حجت الاسلام مهدوی اضافه کرد: جوانان باید با الگو قرار دادن شهدا ، برای حفظ ارزش ها و پیشبرد آرمان های انقلاب همت کنند.

  وی با اعلام اینکه فرهنگیان با رسالت خطیر خود می توانند با قلم، ولایتمداری و پیروی از شهدا پاسدار ارزش های انقلاب و نظام اسلامی باشند، ادامه داد: شهدا اسطوره های صلابت و ایمان هستند که باید مسیر حرکت آنان به نسل های آینده منتقل شود.

  حجت الاسلام مهدوی خاطرنشان کرد: اگر در جامعه ای فرهنگ ایثار و شهادت ارزش تلقی شود، بدون شک آن جامعه مراتب پیشرفت و کمال را طی خواهد کرد.

  وی ادامه داد: در چنین جامعه ای، دشمنان هرگز نمی توانند با وجود فرهنگ ایثار و شهادت، بر آن غلبه کنند.

  در پایان این مراسم حاضران با نوحه خوانی یاد و خاطره ۱۹ شهید فرهنگی شهرستان صومعه سرا را گرامی داشتند.


   

  خبرنگار: مازیار جعفری

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro