رييس بهزيستي صومعه سرا از بانوان شاغل تقدير کرد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۲ - ۱:۵۷

  کد خبر : 8778

  رییس بهزیستی صومعه سرا از بانوان شاغل تقدیر کرد

  رییس اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا با تبریک روز زن و ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) …

  رییس اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا با تبریک روز زن و ولادت با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) از زحمات مستمر بانوان مددکار این اداره تقدیر کرد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از روابط عمومی بهزیستی صومعه سرا» اسماعیل مهدی زاده در جمع کارکنان بهزیستی و مددجویان این نهاد به نقش مهم و اثرگذار بانوان در سازمان بهزیستی اشاره کرد و افزود : نقش بانوان در سازمان بهزیستی تعیین کننده است و انکار فعالیت‌های بانوان در سازمان بهزیستی غیرقابل درک است.
  مهدی زاده گفت : بانوان با درک صحیح و عاطفی از شرایط می‌توانند با مشکلات بسیار زیاد و طاقت فرسای موجود در این سازمان زحمتکش کنار آمده و تلاشی راهگشا انجام دهند .
  وی اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا ء (س) به عنوان ‹‹ دردانه هستی ›› نه فقط افتخار زنان بلکه افتخار تمام بشریت است.
  رئیس اداره بهزیستی صومعه سرا افزود: زنان به عنوان نیمی از پیکره جامعه که در دامان خود انسانهای پاک و برجسته می پروراند که نقش بسیار مهمی در ایجاد و گسترش عفت، پاک دامنی و اخلاق در بین جوامع بشری دارند.
  وی عزت نفس در مددجویان به خصوص فرزندان ایشان را اصلی مهم در حوزه وظایف مددکاری برشمرد و گفت: نباید عدم تمکن مالی مددجویان باعث تحقیر و از دست دادن عزت نفس ایشان گردد و مددکاران عزیز می بایست با اتخاذ راهکارهای مناسب روحیه عزت نفس در مددجویان را تقویت کنند.
  گفتنی است در این مراسم که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در اداره بهزیستی شهر ستان صومعه سرا برگزار شد، از تعداد سه نفر از کارشناسان این اداره و۱۶نفر از مدیران مهد کودک های شهرستان به مناسبت روز معلم با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.
  گفتنی است از حسن حسن پور که در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود با لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro