مشایی به دلیل سابقه‌ انجمن حجتیه در گزینش رد شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۲ - ۲۰:۲۳

  کد خبر : 8824

  مشایی به دلیل سابقه‌ انجمن حجتیه در گزینش رد شد

  لاحیان یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به اینکه آیا دو معاون سابق خود آقایان شریعتمداری و پور …

  لاحیان یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به اینکه آیا دو معاون سابق خود آقایان شریعتمداری و پور محمدی که اعلام کاندیداتوری کرده اند در حد خود می دانید؟ گفت : اگر [در حد و اندازه من] بودند که من نمی آمدم.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فاطر نیوز» علی فلاحیان یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با سایت “بوتیا” ، در پاسخ به اینکه آیا دو معاون سابق خود آقایان شریعتمداری و پور محمدی که اعلام کاندیداتوری کرده اند در حد خود می دانید؟ گفت : اگر [در حد و اندازه من] بودند که من نمی آمدم.

  مشایی به دلیل سابقه ی انجمن حجتیه و رابطه با خانم منافقی در گزینش رد شد

  فلاحیان در رابطه با مشایی و رد شدنش در گزینش وزارت اطلاعات گفت : آقای مشایی در غرب کشور مدیر مسئول مجله ی سروه (کرد زبان ) بود و آنجام مشغول به کار بود . وی بعد ها در گزینش در وزارت اطلاعات به دلیل سابقه ی انجمن حجتیه و رابطه با یکی از اعضای سازمان منافقین رد شد.

  وی در رابطه با خصوصیات مشایی گفت : وقتی مشایی با شما صحبت می کند مات او می شوید.

  از ماجرایی بقایی و شهبازی چیزی نمی دانم

  وزیر اطلاعات دوران سازندگی در رابطه ماجرای شهبازی و بقایی گفت : در این مورد چیزی نمی دانم.

  روحانی رقیب من نیست، آخر باید رقیب کارش بگیرد

  حجت الاسلام فلاحیان در پاسخ به اینکه چرا در سخنرانیتان نام تمامی اصلاح طلبان جز آقای روحانی را بردید و اینکه آیا ایشان را رقیب اصلی خود می دانید گفت : نمی دانم که کار آقای روحانی در انتخابات می گیرد یا خیر ، آخر رقیب باید کارش بگیرد تا رقیب شود.

  وی در رابطه با رقیب اصلی اش در انتخابات آتی گفت : نمی دانم ، اما هنوز حاظر نشده است

  به نفع هاشمی کنار نخواهم رفت

  عضو مجلس خبرگان رهبری در رابطه با حضور هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت : آقای هاشمی وارد انتخابات نمی شود و اگر وارد انتخابات هم بشنوند به نفع ایشان کنار نخواهم رفت.

  هاشمی از روحانی حمایت کرده است

  وی در پاسخ به حمایت شدنش از سوی آقای هاشمی گفت : فعالا که ایشان از آقای روحانی حمایت کرده اند ، البته من این موضوع را از خودشان نشنیده ام ، بلکه نزدیکانشان نقل کرده اند.

  فلاحیان اجماع زیاد کاندیدها را تا حد ۱۰ نفر و یا کمی بیشتر خوب ارزیابی کرد و گفت : من معتقدم که حضور همین ۹نفر یا کمی بیشتر باعث پرشور شدن انتخابات می شود.

  علاقه ای به پبوستن به هیچ ائتلافی ندارم

  این عضو کابینه ی دولت سازندگی همچنین در رابطه با پیوستنش به ائتلاف های پیشرفت یا اصولگرایان گفت : نه تا بحال علاقه ای برای پیوستن به هیچکدام از ائتلاف ها پیدا نکرده ام.

  اگر در افکار سنجی ها بالابروم ، جامعتین من را در لیست قرار می دهد

  فلاحیان در پایان در رابطه چگونگی مورد حمایت قرار گرفتن جامعتین گفت : در حال حاضر داریم نظراتمان را با مردم در میان می گذاریم ، انشاالله اگر مردم به ما اقبال کردند و در افکار سنجی ها بالارفتیم جامعتین هم ما را در لیست قرار می دهد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro