رئیس مرکز بسیج سازمان صداوسیما گفت: ساخت سریالی 26 قسمتی برای ماه مبارک رمضان و یک تله فیلم مرتبط با شعار سال از جمله فعالیت‌های در راستای تولید ملی است.....

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۸ خرداد ۹۱ - ۱۶:۱۹

  کد خبر : 90

  ساخت سریال جدید با موضوع تولید ملی

  رئیس مرکز بسیج سازمان صداوسیما گفت: ساخت سریالی ۲۶ قسمتی برای ماه مبارک رمضان و یک تله فیلم مرتبط با …

  رئیس مرکز بسیج سازمان صداوسیما گفت: ساخت سریالی ۲۶ قسمتی برای ماه مبارک رمضان و یک تله فیلم مرتبط با شعار سال از جمله فعالیت‌های در راستای تولید ملی است…..

  به گزارش خبرگزاری فارس، محمود تولایی و علی اصغر جعفری در نشست مشترکی که با حضور کارشناسان برگزار شد، با تاکید بر لزوم هماهنگی و همکاری بیش از پیش سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور با بسیج سازمان صدا و سیما یکی از مهمترین الزامات تحقق شعار سال ۹۱ را فرهنگسازی عنوان کرد.

  تولایی‌، رییس سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری کشور بر تکلیف همه اقشار بسیج در رونق بیش از گذشته تولید ملی گفت: حمایت از مخترعین و مبتکرین و پژوهشگران داخلی از اولویت های سازمان بسیج علمی است.

  وی با اشاره به ضرورت آسیب شناسی تجاری سازی محصولات ابتکاری تولید شده در داخل تصریح کرد: رسانه ملی و سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری می‌توانند در زمینه‌های مختلف با هم همکاری داشته باشند تا اندیشمندان و افراد خلاق بتوانند با شناخت ظرفیت‌های موجود و کاستی‌ها،‌ برای هر یک برنامه ریزی کنند.

  در این جلسه جعفری نیز به برخی از اقدامات بسیج رسانه ملی در سال تولید ملی اشاره کرد و گفت:‌ ساخت یک سریال ۲۶ قسمتی برای ماه مبارک رمضان و یک تله فیلم مرتبط با شعار سال از جمله فعالیت‌های در راستای تولید ملی است.

  وی خواستار همکاری بسیج علمی پژوهشی و فناوری کشور با بسیج صدا و سیما برای تولید یک برنامه ترکیبی با موضوع معرفی مخترعین و ابتکارات مختلف در عرصه‌های گوناگون شد تا از این طریق فاصله بین مخترع و بازار کار کاسته شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro