ورود سایتهای رژیم صهیونیستی و فتنه گر در پروژه ایجاد ناآرامی قبل از انتخابات در گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۲ - ۱۰:۱۶

  کد خبر : 9097

  ورود سایتهای رژیم صهیونیستی و فتنه گر در پروژه ایجاد ناآرامی قبل از انتخابات در گیلان

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸دی: شاید روز گذشته را بتوان اولین گام کانون فتنه در گیلان ثبت …

  به گزارش واران نیوز به نقل از ۸دی: شاید روز گذشته را بتوان اولین گام کانون فتنه در گیلان ثبت نمود. روز گذشته (پنجشنبه) گروهی از افراد که در فتنه ۸۸ و قبل از آن سابقه بسیار تاریکی از خود بجای گذاشته اند و در این انتخابات با سنگر گرفتن در پشت یکی از کاندیداهایی ریاست جمهوری سعی در ایجاد فتنه دوباره در گیلان دارند ،علیرغم مخالفت مراجع قانونی و عدم صدور مجوز جهت برپایی این میتینگ همچنان بر خواسته غیر قانونی خود اصرار ورزیده و مقدمات برای برپایی این مراسم را تهیه دیدند.

  اما با اطلاع نیروی انتظامی و دستور دستگاه قضایی از این امر غیر قانونی  با آرامش کامل جلوگیری بعمل آمد. و با حکم رسمی دادستانی محل برگزاری در ساعت ۱۴:۳۰ با حضور نیروی انتظامی پلمب گردید و بعد از آن حتی برگزار کنندگان این نشست غیر قانونی  بیانیه هایی را نیز بین مردم پخش نمودند .

  kalemeh1

   پرونده روشنی که این افراد در زمینه افروختن آتش اختلافات و فریب برخی مردم و ایجاد نا آرامی در سال ۸۸ داشتند و اصرار بر برپایی این جلسه علی رغم مخالفت و تذکر مراجع قانونی مشخص می نماید که هدف این کانون، ایجاد فتنه جدید و نا آرامی قبل از انتخابات در گیلان است.

  در پی اتفاقات روز گذشته سریعاً سایتهای صهیونیستی ضد انقلاب و سخنگوی رسمی فتنه ۸۸ نیز با پوشش خبری این اتفاق ، ابتدا در دروغی روشن این جلسه را قانونی قلمداد نمودند (در حالیکه هیچگونه مجوزی جهت برپایی مراسم دریافت نشده بود) . دوم اینکه سعی نمود با نسبت دادن ممانعت نیروهای انتظامی از برگزاری این برنامه به افرادی که از آنها بعنوان لباس شخصی یاد نمود،  با بازسازی ادبیات فتنه گرانه ، گام دوم فتنه یعنی موج خبرسازی را راه بیاندازد.

  پوشش سریع خبر تحریف شده  اتفاق روز گذشته توسط سایت های صهیونیستی “بالاترین” ، سایت رسمی فتنه “کلمه” سایت گروه غیر قانونی ملی مذهبی و… نشان می دهد  کانون فتنه  گیلان  وظیفه خود که طی نمودن گام به گام  و مرحله به مرحله مسیر  ایجاد ناآرامی قبل از انتخابات است ، را شروع نموده و بعد از انجام وظیفه کانون فتنه ،حال رسانه های ضد انقلاب گام دوم یعنی حمایت کامل خود و ایجاد موج خبری  را در دستور کار خود قرار داده اند. به نظر می رسد این پروژه در شکلهای مختلف تکرار یابد.

  در همین زمینه :کانون فتنه اقداماتش را در گیلان کلید زد!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro