با رد صلاحیت سران فتنه سال 88 نیمی از مسیر حماسه سیاسی طی شد.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳ خرداد ۹۲ - ۱۳:۱۱

  کد خبر : 9194

  با رد صلاحیت سران فتنه سال ۸۸ نیمی از مسیر حماسه سیاسی طی شد.

  واران نیوز: مسول نماینده گی ولی فقیه درسپاه قدس گیلان گفت:بارد صلاحیت سران فتنه سال ۸۸ ازسوی شورای نگهبان نیمی …

  واران نیوز: مسول نماینده گی ولی فقیه درسپاه قدس گیلان گفت:بارد صلاحیت سران فتنه سال ۸۸ ازسوی شورای نگهبان نیمی از مسیر حماسه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری طی شد.

  به گزارش خبرنگارما حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی محسن زاده شامگاه پنج شنبه درنشست ماهانه اخلاقی وبصیرتی سپاه ناحیه صومعه سرا که با حضور بسیجیان و پاسداران در مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزارشد اظهارداشت:مردم باید ازبین هشت نفرنامزدی که صلاحیت رقابت درانتخابات ریاست جمهوری رادارند فرد اصلح را که مورد تایید مقام معظم رهبری است انتخاب نمایند.

  وی با اشاره به این که اشخاصی که توسط شوراى نگهبان صلاحیت آن‏ها اعلام  ‏شد معنایش این است که ازحداقل صلاحیت موردنیازبرخوردارندگفت:دربین این اشخاص افرادى با صلاحیت بالاتر و پایین تر وجود دارند اما هنر ملت این است که با شناخت کافی بهترین را انتخاب کنند.

  حجت الاسلام محسن زاده با اشاره به معیارهای انتخاب فرد اصلح ازدیدگاه مقام معظم رهبری یادآورشد:ایشان شخصی را اصلح می دانند که پایبند به اسلام و آرمان های انقلاب،به دور ازتجمل گرایی،تلاش درجهت رفع محرومیت،مقابله با روند غرب گرایی ،تلاش درجهت ارتباط مستقیم با مردم ودارای روحیه جوانی باشد.

  وی دربخشی دیگر از سخنان خود با تبریک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدراضافه کرد:با ولایت حضرت علی (ع) دین اسلام به کمال رسید.

  حجت الاسلام محسن زاده با بیان این که امیرمؤمنان علی‏(ع) حکومت را برای تحقق عدالت پذیرفت و آن را جز دراین مسیر نمی‌خواست ادامه داد:ایشان با هدف برقراری عدالتی همه جانبه وفراگیرگام برداشت،زیرا می دانست اصلاح دین ودنیای مردمان آن زمان به وسیله عدالت، ممکن بود.

  وی با اعلام این که حضرت علی(ع)درراه اجرای عدالت وگسترش آن شهد شهادت نوشید گفت:محوری‌ترین،‌استوارترین و بنیادی ‌ترین مسأله سیاست و حکومت علوی عدالت است.


  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro