459داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی دراین شهرستان تایید صلا حیت شدند.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۲ - ۲:۳۹

  کد خبر : 9238

  ۴۵۹داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی دراین شهرستان تایید صلا حیت شدند.

  فرماندارصومعه سرا از تایید صلاحیت ۴۵۹داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دراین شهرستان خبرداد. میرزاحسینعلی زاده صبح امروز در …

  فرماندارصومعه سرا از تایید صلاحیت ۴۵۹داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دراین شهرستان خبرداد.

  میرزاحسینعلی زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب اظهار داشت : ازاین تعداد۳۲ نفر داوطلب شهری و۴۲۷ نفرداوطلب روستایی هستندکه صلاحیت ۱۰ نفر در شهرستان صومعه سرا تایید نشد.

  وی افزود:۲۰۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستادرشهرستان صومعه سرا مشخص شده که ازاین تعداد ۳۲ شعبه شهری و۱۷۰ شعبه روستایی است.

  حسینعلی زاده ادامه داد:همچنین ۴۰۴صندوق اخذ رای برای انتخابات ۲۴ خرداد در شهرستان صومعه سرا مشخص شد که ازاین تعداد ۲۰۲صندوق برای اخذ آرای ریاست جمهوری و۲۰۲صندوق نیز برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تعیین شده است.

  وی با اشاره به برگزاری انتخابات در روز ۲۴خرداد خاطرنشان ساخت:داوطلبان به مدت یک هفته قبل از برگزاری انتخابات فرصت تبلیغ دارند و یک روز قبل از برگزاری انتخابات یعنی ۲۳خرداد نیزفعالیت تبلیغاتی آنان ممنوع می شود.

  فرماندار صومعه سرا با اعلام این که تمهیدات لازم دراین شهرستان برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور اندیشیده شده یادآورشد:۴هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی تحت عناوین هیات اجرایی،نظارت،بازرسی،اعضاء شعبه اخذ رای،نماینده فرماندار و بخشدار برای اجرای هرچه بهتر انتخابات دراین شهرستان همکاری می کنند.

  حسینعلی زاده با اشاره به این که دست اندارکاران امر انتخابات به ویژه مجموعه فرمانداری شهرستان صومعه سرا فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین کارهای خود قرارداده اندگفت:همه درتلاشند با رعایت قانون،عدالت و امانت داری زمینه رابرای مشارکت حدا کثر ی مردم فراهم نمایند.

  حدود ۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای درچهارمین دوره ازانتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هفت نفرعضورسمی و ۴ نفرعضو علی البدل شورای اسلامی شهر صومعه سرا راانتخاب می کنند.

  ۲ ديدگاه

  1. تارا گفت:

   سلام از اقای فرماندار خواهشمندم کمی دقت شود در صلاحت افراد در کسما روستای جیر محله که تایید شدند ایا واقعادر شان نظام هست که هرکس وارد گود انتخابات شود به چه قیمتی بعضی هایی که تایید کردن جواب امام وخون شهداچی میکنی اقای خصوصی عجب روزگاری طبق گفتار معصومین انهای که اهل گناه هستند در بورس هستند

  2. للی گفت:

   سلام به خدمت فرماندار محترم طبق شنیدهای انتخاباتی در مورد صلاحیت بعضی افراد در کسما وجیر محله کسما با توصیه دفتر شما بوده سوال زمانی که صلاحیتها محرمانه بود اما بعضی ها در کسما خبر داشتند براساس کدام مواد قانونی رد شده اند هرچه بود گذشت بعداز انتخابات اگر میشه یه سروسامانی به دفتر شما بدهید به عنوان برادر که شما را دوست دارم توصیه کردم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro