تخریب وسایل عمومی،زشت کردن چهره شهر و عدم رعایت قانون/کاندیدای شورای شهر رعایت کنند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۸ خرداد ۹۲ - ۱۹:۰۶

  کد خبر : 9281

  تخریب وسایل عمومی،زشت کردن چهره شهر و عدم رعایت قانون/کاندیدای شورای شهر رعایت کنند!

  به گزارش واران نیوز : در این ایام وقتی پا به خیابان میگذارید چشمتان به انواع پوستر های انتخاباتی برای …

  به گزارش واران نیوز : در این ایام وقتی پا به خیابان میگذارید چشمتان به انواع پوستر های انتخاباتی برای شورای شهر  می افتد.

  اگر در سطح شهر قدم بزنید مکان هایی را میبینید که شهرداری برای تبلیغات تعیین کرده که با رنگ آبی مشخص است (در تصاویر زیر). کاندیدای محترم شورای شهر موظف هستند پوستر های تبلیغاتی خود را فقط در همان مکان ها نصب کنند و نصب پوستر ها در جایی دیگر جرم است.

  حال میبینیم علاوه بر پر کردن آن قسمتی که شهرداری قرارداده کاندید ها به وسایل عمومی هجوم آورده و آنها را تخریب میکنند این کار علاوه بر تخریب وسایل عمومی و دولتی باعث زشت شدن چهره شهر نیز میشود.

  در بعضی از موارد نیز با این که در دیوار هشدار (لطفا پوستر نچسبانید) نصب شده باز این کاندیدا ها توجه نکرده و قانون را زیر پا میگذارند.

  گاهی نیز آنقدر خود را موجه میدانند که بدون اجازه از صاحب خانه پوستر های خود را به دیوار منازل میچسبانند؛ منازلی که پس از انتخابات صاحبان آنها باید با سختی فراوان آن را تمیز کنند.

  آیا این نوع توجه نکردن به قانون و زیر پا گذاشتن حقوق شهروندی و تخریب وسایل عمومی، آن هم قبل از انتخاب شدن این افراد توسط مردم این فکر را در ذهن ما نمیپروراند که اینان که قبل از انتخاب شدن این گونه با قانون رفتار میکنند بعد از آن و رسیدن به قدرت چگونه رفتار میکنند؟

  آیا بهتر نیست از همین امروز کاندیدای محترم به فکر زیبایی شهر خود باشند و به قوانین احترام بگذارند.


  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro