چهارهزارو500نفربرگزاری انتخابات درصومعه سرا رابرعهده دارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۳ خرداد ۹۲ - ۱۵:۵۵

  کد خبر : 9399

  چهارهزارو۵۰۰نفربرگزاری انتخابات درصومعه سرا رابرعهده دارند

  معاون فرماندار صومعه سراگفت:چهارهزارو ۵۰۰نفرکاربرگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهار مین دوره شورای اسلامی شهر و روستا این شهرستان …

  معاون فرماندار صومعه سراگفت:چهارهزارو ۵۰۰نفرکاربرگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری وچهار مین دوره شورای اسلامی شهر و روستا این شهرستان را برعهده دارند.

  واران نیوز : مختار رضایی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ما افزود: این تعداد نیروی انسانی با عناوین هیات اجرایی، نظارت، بازرسی، اعضاء شعبه اخذ رای، نماینده فرماندار و بخشدار و امنیتی برای اجرای هرچه بهتر انتخابات در این شهرستان مشارکت دارند.

  وی درادامه با بیان اینکه تمهیدات لازم در صومعه سرا برای برگزاری انتخابات پرشور اندیشیده شده از ۲۰۲ شعبه اخذ رای برای این دوره از انتخابات در این شهرستان خبر داد.

  رضایی با بیان اینکه برای هر شعبه دو صندوق اخذ رای در نظر گرفته شده، اضافه کرد: از این تعداد ۳۲ شعبه شهری و ۱۷۰ شعبه آن روستایی است.

  وی با تاکیدبراینکه طبق سنوات گذشته تمامی مراحل انتخابات با دقت و قانونی انجام می گیرد،اضافه کرد:دراین راستا برای تمامی عوامل اجرایی و برگزار کنندگان انتخابات درشهرستان صومعه سرا آموزش های لازم جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه برگزار شده است.

  معاون فرماندار صومعه سرا در ادامه با اشاره به این که بصیرت و حضور گسترده مردم درپای صندوق های رای درتوسعه کشوروحفظ نظام و انقلاب موثر است، گفت:این حضور تضمین کننده سلامت امنیت روانی واجتماعی جامعه و همچنین اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro