تصویب استخدام مربیان پیش‌دبستانی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۱ - ۰:۰۹

  کد خبر : 950

  تصویب استخدام مربیان پیش‌دبستانی

  دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب استخدام مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی‌ها خبر داد و گفت: در این جلسه …

  دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب استخدام مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی‌ها خبر داد و گفت: در این جلسه تصویب شد که وزارت آموزش و پرورش برخی از مربیان پیش دبستانی و شرکتی‌ها را استخدام کند.

  علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، در مورد مصوبات امروز جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: امروز اعضای کمیسیون به طرح موصوف به وقف اموال دانشگاه آزاد رأی ندادند و این طرح رد شد.

  سلیمی با اشاره به اینکه در این جلسه اعضای کمیسیون به بررسی ماده ۸ با عنوان حمایت از سهمیه کنکور ایثارگران  پرداختند، تصریح کرد: این طرح در سال ۷۷، ۴۰ درصد سهمیه برای ایثارگران و خانواده شهدا در نظر گرفته بود، ولی در ماده ۸، ۲۵ درصد سهمیه به آنها اختصاص دارد.

  وی افزود: ماده ۸ به دلیل آنکه با کاهش سهمیه همراه بود در کمیسیون آموزش مجلس رد شد.

  دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد گزارش دبیر شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی نیز گفت: در این جلسه غلامعلی حدادعادل دبیر شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی از اقدامات این شورا گزارشی را به اعضای کمیسیون ارائه داد.

  سلیمی از تصویب استخدام مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی‌ها خبر داد و گفت: در این جلسه تصویب شد که وزارت آموزش و پرورش برخی از مربیان پیش دبستانی و شرکتی‌ها بر اساس اولویت سنوات خدمت و قبولی در آزمون را استخدام کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro