روحانی دنباله‌روی راه و روش خاتمی نیست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ تیر ۹۲ - ۱:۰۸

  کد خبر : 9702

  روحانی دنباله‌روی راه و روش خاتمی نیست

  واران نیوز: خسرو زنبوری بعد از ظهر امروز در جلسه جبهه اصولگرایان این شهرستان با قدردانی از حماسه آفرینی و …

  واران نیوز: خسرو زنبوری بعد از ظهر امروز در جلسه جبهه اصولگرایان این شهرستان با قدردانی از حماسه آفرینی و حضور پرشور ملت در پای صندوق های رأی، اظهار داشت:حضور ملت لبیک به دعوت مقام معظم رهبری و در جهت صیانت از دین بود.

   وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از ماهها قبل از انتخابات افکارملی را در راستای ضرورت حضور حماسی روشن کرده بودند،تصریح کرد:حضور ۸۵ درصدی مردم صومعه سرا نیز در انتخابات در واقع پاسخ به ندای رهبر ی جامعه اسلامی بود.

   مسئول جبهه اصولگرایان صومعه سرا به رأی آوری منتخبان شورای شهر و روستاهای این شهرستان اشاره کرد و افزود:شهروندان به تناسب حضور خود به افرادی خوبی برای فعالیت و خدمت در شورای شهر صومعه سرا رأی داده اند.

   وی اضافه کرد:منتخبان شورای شهر صومعه سرا افرادی ولایت مدار ،مدین و متخصص در امور مربوطه هستند.

   زنبوری با تاکید بر صداقت و دین داری منتخبان شورای شهر صومعه سرا ،متذکر شد:مجموعه جدید شورای شهر صومعه سرا باید در چارچوب منویات رهبری و در خدمت به مردم گام بردارند.

   وی تصریح کرد:بنیان گذار انقلاب اسلامی بهترین الگوی خدمت به خلق برای منتخبان شورای شهر صومعه سرا و دیگر شهر های کشور می باشند.

   مسئول جبهه اصولگرایان صومعه سرا با اشاره به انتخابات حوزه ریاست جمهوری و پیروزی «آیت الله حسن روحانی » با اکثریت آرای مردم ،بیان کرد:انتخاب روحانی به عنوان رئیس جمهوری ایران یک اتفاق خوب و به نفع نظام بود که با لطف الهی رقم خورد.

   وی ،رئیس جمهور منتخب را فردی روحانی،کارآمد و ارزشی برای نظام و انقلاب دانست.

   زنبوری با بیان اینکه روحانی شخصیتی ولایت مدار و معتقد است،ادامه داد:متأسفانه برخی در جامعه با فرافکنی و برای رسیدن به مقاصد خود به دنبال شایعه سازی و دروغ پردازی ناروا هستند.

   وی با اشاره به فتنه ۸۸ و جریان انقلاب مخملی در ایران ،تاکید کرد:فتنه ۸۸ از دیدگاه دکتر روحانی مردود بوده و این یک اصل اعتقادی در نظام اسلامی است.

   مسئول جبهه اصولگرایان صومعه سرا با توجه به برخی شایعه پردازی ها درمورد مشارکتی بودن رئیس جمهوری منتخب،متذکر شد:روحانی از جناح مشارکتی نیست.

   وی افزود:مانور های کنونی در مورد مشارکتی بودن رئیس جمهور منتخب از پایه و اساس غلط است.

   زنبوری خاطر نشان کرد:روحانی  فردی مستقل بوده و در جهت پیشرفت نظام افرادی شایسته را در بدنه دولت به کارمی گیرد.

   وی، چشم انداز آینده کشور را خوب خواند وعنوان کرد:این امر با پشتکار و تجربه دکتر روحانی محقق خواهد شد.

   مسئول جبهه اصولگرایان صومعه سرا با اشاره به فروپاشی رویکرد جناح بازی های کنونی در کشور،اذعان کرد:همه افراد با سلایق و جناح های مختلف باید متحد شده و برای آینده کشور با خادمان ملت همکاری کنند.

   وی با تاکید بر اینکه روحانی به هیچ عنوان خاتمی گذشته نیست،یادآور شد:روحانی مورد تأیید جبهه اصولگرایان صومعه سرا است.

   این مسئول گفت: روحانی به هیچ عنوان دنباله روی راه و روش خاتمی نیست و مستقل عمل می کند.

   وی به اوضاع سیاسی حاکم در شهر صومعه سرا بعد از انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت:هرچند عده ای در بیرون در تکاپوی تفرقه و تنش هستند اما اتحاد مردم و مسئولان تمام تنش های کنونی را تخریب کرده است.

  زنبوری افزود:هم اکنون وضعیت سیاسی شهرصومعه سرا  آرام بوده و مشکلی وجود ندارد.


  منبع: تکاپو

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro