دانش‌آموزان تا 15 تیر فرصت ثبت‌نام دارند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۳ تیر ۹۲ - ۱۵:۲۵

  کد خبر : 9718

  دانش‌آموزان تا ۱۵ تیر فرصت ثبت‌نام دارند

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ثبت‌نام دانش‌آموزان را به صورت اینترنتی اعلام کرد و گفت: دانش‌آموزان تا ۱۵ تیر ماه …

  مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ثبت‌نام دانش‌آموزان را به صورت اینترنتی اعلام کرد و گفت: دانش‌آموزان تا ۱۵ تیر ماه جاری فرصت ثبت‌نام دارند.

  واران نیوز : ایوب نجف‌زاده  با اشاره به اینکه آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه ابتدایی از پنجم خرداد ماه سال جاری آغاز شده است اظهار کرد: ثبت‌نام از دیگر پایه‌های تحصیلی دانش‌آموزان از ۱۶ خرداد امسال آغاز شده است. وی ثبت‌نام تمام پایه‌های تحصیلی دانش‌آموزان را تا ۱۵ تیر ماه جاری اعلام کرد و افزود: اولیا زمینه ثبت‌نام دانش‌آموزان تا زمان مذکور را فراهم کنند و پس از مهلت تعیین شده ثبت‌نام از دانش‌آموزان انجام نمی‌شود.

  نجف‌زاده با بیان اینکه امسال ثبت‌نام از دانش‌آموزان به صورت اینترنتی انجام می‌شود، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزانی که تجدید آوردند، انجام شده است. مدیرکل آموزش و پرورش گیلان بر موضوع‌های اعلام شده برای ثبت‌نام دانش‌آموزان توسط اولیا تاکید کرد و گفت: امسال محدوده‌بندی مدارس برای ثبت‌نام دانش‌آموزان انجام می‌شود و اولویت ثبت‌نام با دانش‌آموزان محدوده هر مدرسه است. وی با اشاره به اینکه اخذ شهریه در مدرسه‌های دولتی طبق تمایل اولیای دانش‌آموزان دریافت می‌شود، بیان کرد: مدرسه‌های دولتی در طول سال تحصیلی هیچ‌گونه وجهی دریافت نمی‌کنند و اولیای دانش‌آموزان در صورت تمایل می‌توانند مبلغی را به مدارس پرداخت کنند.

  نجف‌زاده پرداخت شهریه در مدارس خاص شامل مدرسه‌های سمپاد، نمونه‌های دولتی و شاهد را اجباری دانست و خاطرنشان کرد: مدارس مذکور طبق دستورالعمل‌های مربوطه نرخ شهریه را تعیین می‌کنند. مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ثبت‌نام در مدارس خاص مانند سمپاد و نمونه‌های دولتی را طبق آزمون از دانش‌آموزان عنوان کرد و یادآور شد: دانش‌آموزان در مدارس شاهد براساس امتیازی که به آنها تعلق می‌گیرد، ثبت‌نام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه شهریه مدارس غیر انتفاعی براساس دستورالعمل‌های وزارتخانه دریافت می‌شود، اظهار کرد: مدارس غیر انتفاعی طبق دستورالعمل‌های مذکور مجاز هستند نسبت به اخذ شهریه در زمان ثبت‌نام اقدام کنند. نجف‌زاده به شکایت اولیا درباره ثبت‌نام دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: اولیای دانش‌آموزان می‌توانند به ستادهای ثبت‌نام در تمام اداره‌های آموزش و پرورش گیلان مراجعه کنند ضمن اینکه می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۲۴۸۷۶-۰۱۳۱ اداره کل آموزش و پرورش استان تماس بگیرند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro