اعزام 110 مبلغ به نقاط شهري و روستايي شهرستان صومعه سرا در ماه مبارک رمضان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲ - ۲۲:۱۸

  کد خبر : 9765

  اعزام ۱۱۰ مبلغ به نقاط شهری و روستایی شهرستان صومعه سرا در ماه مبارک رمضان

  حجت الاسلام منوچهر احمدی پور ۲۳ تیر ۹۲ با اشاره به ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان و اعزام ۱۲۰ مبلغ …

  حجت الاسلام منوچهر احمدی پور ۲۳ تیر ۹۲ با اشاره به ایام تبلیغی ماه مبارک رمضان و اعزام ۱۲۰ مبلغ و مبلغه گفت : از این تعداد ۸ مبلغ غیر بومی هستند که از استان های اصفهان و قم به شهرستان صومعه سرا اعزام شده اند .

  واران نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا افزود : برگزاری نماز جماعت ، برنامه های قرآنی ، احکام ، مسائل دینی و فرهنگی از جمله برنامه‌هایی که در ماه مبارک رمضان توسط این تعداد روحانی و با مشارکت گسترده مردم در ۲۱۰ مسجد شهرستان صومعه سرا برگزار می شود .

  وی با بیان این که داشتن مساجدی پویا و فعال به ویژه در ماه مبارک رمضان عامل حضور جوانان و نوجوانان است ، تصریح کرد : با نگاهی ویژه به وضعیت ظاهری مسجد و توجه به نظافت آن باید بستر رونق و حضور باشکوه مؤمنین را فراهم کنیم .

   

  وی خاطرنشان کرد : محور کار این مبلغان بیشتر در تبیین احکام الهی ویژه نوجوانان و جوانان ، پرسش و پاسخ دینی ، برگزاری جلسات قرآن ، تفسیر قرآن کریم ، اقامه نماز جماعت و نهج البلاغه است که مبلغان در طول ایام تبلیغ به آن ها می پردازند .

   

  این مقام مسئول یادآور شد : این مبلغین شامل روحانیان اعزامی از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و اصفهان ، معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم ، مبلغین طرح هجرت و مستقر و بومی شهرستان هستند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro