نخستین جایگاه پمپ بنزین گوراب زرمیخ صومعه سرا طی مراسمی با حضور مسئولان در این شهرستان به بهره برداری رسید....

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۸ خرداد ۹۱ - ۱۹:۲۵

  کد خبر : 98

  پمپ بنزین گوراب زرمیخ افتتاح شد

  خبرگزاری شهرستان صومعه سرا : نخستین جایگاه پمپ بنزین گوراب زرمیخ صومعه سرا طی مراسمی با حضور مسئولان در این …

  خبرگزاری شهرستان صومعه سرا : نخستین جایگاه پمپ بنزین گوراب زرمیخ صومعه سرا طی مراسمی با حضور مسئولان در این شهرستان به بهره برداری رسید….

  به گزارش خبرنگار مهر، مدیر مرکزی شرکت فرآوردههای نفتی گیلان در این مراسم گفت: یکصد جایگاه پمپ بنزین در سطح استان فعال است.

  علی فخار زاده همچنین با اشاره به اینکه سامانه پمپ بنزین گوراب زرمیخ چهارمین جایگاه در شهرستان صومعه سرا است، یادآورشد: این جایگاه با ۴۰۰ میلیارد ریال آورده سرمایه گذار و بقیه از طریق مشارکت بانک ملی بصورت تسهیلات ساخته شده است.

  مدیر جایگاه سوخت گوراب زرمیخ صومعه سرا نیزدر این مراسم گفت: این جایگاه با زیر بنا دو هزار ۷۶۰ متر و اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد ریال احداث شده است.

  علی توفیقی نعیم اظهارداشت: جایگاه سوخت گوراب زرمیخ دارای دو سکوی نفتگاز با دو نازل و بنزین با چهار نازل است که یک سکو نیز برای موتور سیکلت در نظر گرفته شده است.

  مدیر جایگاه سوخت گوراب زرمیخ صومعه سرا گفت: با بهره برداری از این جایگاه برای هشت نفر اشتغالزایی شده است.

  وی همچنین با اشاره به اینکه جایگاه مزبور ظرفیت ۹۰ هزار لیتر بنزین و۹۰ هزار لیتر گازوئیل را دارد، افزود: با تجهیز جایگاهها سوخت گوراب زرمیخ عرضه بنزین به سامانه پرداخت الکترونیک متقاضیان می توانند بهای سوخت را از طریق کارتهای هوشمند سوخت و عضو شتاب پرداخت کنند.

  توفیقی نعیم با عنوان اینکه در طراحی نماها و پلانها جایگاه سوخت ر سانی تمام نکات اصولی رعایت شده است، اظهارداشت: بالاترین استاندارد ممکن در طراحی با برترین پلان و لوکس ترین نما و سایبان برای نصب در این جایگاه بکار رفته است.

  وی ادامه داد: جایگاه سوخت یکی از نیازهای اساسی شهروندان و مسافران در گوراب زرمیخ بود که اکنون با افتتاح این جایگاه خدمات بهتری در این بخش به مردم ارائه می ‌شود.

  مدیر جایگاه سوخت گوراب زمیخ با اشاره به ایجاد سامانه هوشمند سوخت تصریح کرد: تمام ظرفیتهای ایجاد و راه ‌اندازی جایگاههای سوخت در دولت نهم و دهم تحقق پیدا کرد و این مسئله گام بلندی برای منطقه است.

  وی همچنین حق شهرگوراب زرمیخ را بیشتر از این  دانست و یادآورشد: این آمادگی وجود دارد که جایگاه عرضه سوخت سی ان جی احداث تا بنزین با سوخت سی ان جی جایگزین شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro