مشکل جمع آوری زباله های عفونی گریبان گیر بهداشت صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۳۰ تیر ۹۲ - ۱۸:۲۴

  کد خبر : 9815

  مشکل جمع آوری زباله های عفونی گریبان گیر بهداشت صومعه سرا

  جلسه شورای بهداشت شهرستان صومعه سرا صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در فرمانداری این شهر برگزار گردید.به …

  جلسه شورای بهداشت شهرستان صومعه سرا صبح شنبه با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در فرمانداری این شهر برگزار گردید.به گزارش واران نیوز: این جلسه با محوریت مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان برگزار گردید

  دکتر رویا ایزدی رئیس سازمان نظام پزشکی صومعه سرا در خصوص مهمترین مشکلات بهداشتی شهرستان یعنی جمع آوری پسماند های عفونی مراکز بهداشتی درمانی،این گونه توضیح داد که سازمان نظام پزشکی یک شرکت مطمئن را برای جمع آوری زباله های عفونی به پزشکان شهرستان معرفی نمود که خوشبختانه اکثر پزشکان عمومی با این شرکت قرارداد بسته اند اما متاسفانه پزشکان متخصص از این طرح استقبال نکرده و تعداد محدودی قرارداد بسته اند.

  ایزدی در ادامه خاطرنشان کرد: ما علاوه بر قرار داد نبستن پزشکان متخصص مشکل دیگری هم داریم و آن عمل نکردن شرکت به تعهداتشان است.

  حسینعلی زاده فرماندار صومعه سرا در ادامه جلسه در مورد بررسی این مشکل بیان داشت: یک نفر خارج از پزشکان باید بر این امر نظارت داشته باشد و یک توافق سه جانبه اتفاق بیوفتد ، یعنی پزشک قرارداد ببندد،شرکت متعهد شود و یک ناظر به کار وجود داشته باشد.

  وی در ادامه خاطرنشان کرد: شرکت ها باید در یک تاریخ مشخص نسبت به جمع آوری پسماندهای عفونی درمانگاه ها اقدام کنند این چه معنی دارد با شرکتی قرار داد بسته شود و شرکت به تعهد خود عمل نکند.


  خبرنگار: مائده فلاحتکار ضیابری

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro